به مغان کالا خوش آمدید

امروزه با گسترش هرچه بیشتر اینترنت و فضای مجازی در ایران و افزایش میزان استفاده خانواده‌ها از آن و همچنین افزایش آگاهی در جامعه، خرید اینترنتی جایگاه بسیارمناسبی را در بین عموم مردم ایران پیدا کرده است. و به لطف پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در بین خانواده‌های ایرانی، خرید آنلاین در بیشتر انواع محصولات و بازارها متداول شده است. فروشگاه‌های معتبر و بزرگ در حوزه‌های عمومی و تخصصی به اینترنت وارد شده‌اند و با تامین محتوا و موجودی گسترده و با کیفیت، خرید اینترنتی را از یک آرزو به عمل تبدیل کرده‌اند. اما در این میان شهرستان های کوچک نظر شهر ما از این گردونه عقب مانده و از نعمت خدمات فروشگاه های آنلاین بی بهره مانده اند؛ این امر ما را بر آن داشت تا دست به کار شده و اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی اصولی و استاندارد بکنیم.

مغان کالا چیست؟

مغان کالا یک سوپر مارکت اینترنتی است و قصد دارد کالاهای مورد نیاز مشتریان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از بهترین تولید کنندگان تهیه نموده و در شرایطی بسیار مناسب با حفظ شئون مشتریان در اختیار آنها قرار دهد.
اما این تمام ماجرا نیست ما برای مغان کالا برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت زیادی داریم که با گذر زمان و به مرور مورد اجرا قرار خواهیم داد.


مغان کالا چه اهدافی دارد؟

زندگی امروزی مردم را وادار کرده است تا منابع اصلی زندگی خود از قبیل؛ مدیریت هزینه ها و مدیریت زمان؛ را با دقت بیشتری مورد توجه قرار دهند. لذا ما نیز در مغان کالا بر آن شدیم تا در این زمینه ایشان را یاری دهیم.

ما می خواهیم:
  • - شرایط خرید آسان را فراهم کنیم: مشتریان بتوانند به راحتی کالاهای مورد نظر خود را از منزل و یا محل کار خود به راحتی انتخاب کنند.
  • - خرید به قیمت مناسب: مشتریان باید بتوانند هنگام خرید از تخفیفات مناسب برخوردار باشند و این را یک حق برای مشتری می دانیم
  • - تهیه کالای با کفیت مناسب: سعی خواهیم کرد کالاهایی را که از نظر کیفی مناسب هستند را درسبد کالا های خود قرار دهیم و کیفیت برای ما اولویت اول را دارد.
  • - تنوع کالایی را فراهم کنیم: با ایجاد تنوع برند های متفاوت در لیست کالاهای مورد عرضه، سلیقه مشتری ها را تامین کنیم
  • - تحویل کالا در محل: باید کالا های انتخاب شده را به شیوه صحیح و با بسته بندی مناسب در محل خریدار تحویل دهیم

مغان کالا چی داره؟

تیم تحقیقات بازاریابی مغان کالا در طی چندین ماه با بررسی بازار و ملاحظه سلایق مصرف کنندگان لیستی از کالا هایی با برند های مختلف تهیه نموده است تا در مراحل نخست در سبد کالایی فروشگاه قرار گیرد و در ادامه به کسب نظر از مشتری ها این لیست را تکمیل تر خواهد نمود و وبا توجه به نظرات ایشان کار را به پیش خواهد برد.